Investujte do Vašej

BUdúcnosti

S naším investičným sporením s návratnosťou až 12% ročne

Stratégia

V našom tíme sú len tí najlepší odborníci na plánovanie investičnej stratégie

Vzdelávanie

Pretože nie je dôležité vedieť len čo, ale aj prečo

Načasovanie

Načasovanie trhu je polovica úspechu

O Našich službách

Konzultácie osobných financií

Zarábate ale aj tak Vám na konci mesiaca ostane ledva 10€? Možno je načase obrátiť sa na odbprníkov, ktorý Vám pomožu identifikovať, kde sa dá ušetriť.

Finančné plány

Chcete si našetriť na dovolenku alebo nový televízor, ale neviete ako? S našou pomocou vieťe na väčší očakávaný výdavok našetrť tak, aby Vás nezaskočil a nedostal do zbytočných dlžôb. 

Investičné sporenie

Nechete sa v dôchodku, po rokoch tvrdej práce ocitnúť na pokraji chudoby? Obráťte sa na profesionálov v odbore a začnite s investičným sporením už dnes. 

Čo o nás hovoria naši klienti

Máme roky bohatých skúseností vo finančnom sektore a sektore osobných financií

Marián Petržlen

Dôchodnkové investičné sporenie

Celý život som tvrdo pracoval, po revolúcii som začal podnikať. Podnikaniu sa celkom darilo, ale po čase prišlo uvedomenie, že od štátu nedostanem adekvátnu kompenzáciu v porovnaní s mojim zárobkom ako podnikateľ. Naštasie som si to uvedomil včas a našiel odborníkov, s ktorými sme vytvorili investičný plán, aby som sa nedostal na pokraj chudoby.

Zuzana Kalerábová

Pomoc pri plánovaní osobných financií

Po vysokej škole, keď som sa prvý krát zamestnala, som zrazu začala mať prístup k "dospeláckym" peniazom. Pochopiteľne som začala mínať viac ako som zarábala a s tým začali aj problémy. Našťastie som sa mala na koho obrátiť. Zistila som kde môžem minúť menej a začala mať zodpovedný prístup k mojim financiám.

Naši Partneri